eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20150825 25.08.2015 Valstyret 08:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20150813 13.08.2015 Valstyret 13:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20150519 19.05.2015 Valstyret 18:00 Kommunehuset Møterom 2. etg.
20150324 24.03.2015 Valstyret 15:30 Kommunehuset Møterom Ietg.
20110622 22.06.2011 Valstyret 09:00 Kommunehuset tlf.møte
20110526 26.05.2011 Valstyret 10:00 Kommunehuset
20110324 24.03.2011 Valstyret 12:15 Kommunehuset Møterom II etg.
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Jon Svartdal Jon Svartdal Høgre (H) Nestleiar jon.svartdal@seljord.kommune.no 91 72 39 67 Ikke registrert
Eivind Skogheim Eivind Skogheim Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem eivind.skogheim@sweco.no 97 09 23 22 Ikke registrert
Kristian Espeland Kristian Espeland Kristeleg Folkeparti (KRF) Varamedlem kristian@telerevisjon.no 90 87 76 04 350 52 247
Svein Forberg Liane Svein Forberg Liane Venstre (V) Medlem svein.forberg.liane@norconsult.com 90 73 18 44 Ikke registrert
Marianne Vadder Marianne Vadder Senterpartiet (SP) Varamedlem dahle2009@hotmail.com 91 16 87 54 35052551
Hanne Norgaard Hanne Norgaard Arbeiderpartiet (AP) Medlem hannenorgaard@hotmail.com 97 10 37 82 Ikke registrert
Henry Mæland Henry Mæland Senterpartiet (SP) Medlem henry@dyrskun.no 90 86 15 65 350 52 034
Beate Marie Dahl Eide Beate Marie Dahl Eide Senterpartiet (SP) Medlem beatemarie@gmail.com 91 73 98 93 Ikke registrert
Gunnar Eilefstjønn Gunnar Eilefstjønn Høgre (H) Medlem gunnar@eilefstjonn.no 91 77 43 11 Ikke registrert
Lars Bjaadal Lars Bjaadal Senterpartiet (SP) Varamedlem labjaa@online.no 91 66 73 80 Ikke registrert
Halfdan Haugan Halfdan Haugan Arbeiderpartiet (AP) Leiar halfdan.haugan@seljord.kommune.no 91 39 87 00 Ikke registrert
Versjon:5.2.01