eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20201202 02.12.2020 Samfunnsutvalet 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20201111 11.11.2020 Samfunnsutvalet 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20201014 14.10.2020 Samfunnsutvalet 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20200826 26.08.2020 Samfunnsutvalet 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20200610 10.06.2020 Samfunnsutvalet 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20200415 15.04.2020 Samfunnsutvalet 09:00 Teams Teams
20200304 04.03.2020 Samfunnsutvalet 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20200122 22.01.2020 Samfunnsutvalet 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20191127 27.11.2019 Samfunnsutvalet 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Sondre Aasan Sondre Aasan Senterpartiet (SP) Medlem sondre.aasan@seljord.kommune.no 45 87 29 79 Ikke registrert
Terje Haugland Terje Haugland Senterpartiet (SP) Leiar terje.haugland@seljord.kommune.no 41 00 56 09 Ikke registrert
Anne Gundersen Anne Gundersen Senterpartiet (SP) Varamedlem annemidjaas@gmail.com 99 09 40 57 Ikke registrert
Sigbjørn Mæland Sigbjørn Mæland Senterpartiet (SP) Varamedlem sigbjorn.maland@gmail.com 94 83 28 61 Ikke registrert
Liv Grethe Ekre Liv Grethe Ekre Senterpartiet (SP) Varamedlem liv.ekre@vtfk.no 97 57 97 89 Ikke registrert
Tone Kari Reiten Tone Kari Reiten Miljøpartiet De Grønne (MDG) Nestleiar tonereiten@icloud.com 99 15 18 71 Ikke registrert
Irene Wik Aarbakk Irene Wik Aarbakk Senterpartiet (SP) Varamedlem irene_aarbakk@yahoo.no 91 19 64 34 Ikke registrert
Vidar Olav Sudgarden Vidar Olav Sudgarden Senterpartiet (SP) Varamedlem sudgarden@gmail.com 91 36 54 25 Ikke registrert
Marianne Vadder Marianne Vadder Senterpartiet (SP) Medlem dahle2009@hotmail.com 91 16 87 54 35052551
Wietske Annechien Stel Wietske Annechien Stel Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem wietskestel19@gmail.com 45 11 62 09 Ikke registrert
Gunnar Eilefstjønn Gunnar Eilefstjønn Høgre (H) Varamedlem gunnar@eilefstjonn.no 91 77 43 11 Ikke registrert
Pia Groven-Robertsen Pia Groven-Robertsen Høgre (H) Varamedlem pia.robertsen@gmail.com 91 62 78 20 Ikke registrert
Edvard Mæland Edvard Mæland Høgre (H) Medlem edvard.m@online.no 90 04 30 25 Ikke registrert
Elisabeth Haugen Elisabeth Haugen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem catfrisor@gmail.com 90 16 91 15 Ikke registrert
Eivind Skogheim Eivind Skogheim Arbeiderpartiet (AP) Medlem eivind.skogheim@sweco.no 97 09 23 22 Ikke registrert
Arve Lia Arve Lia Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arve@gundersentransport.no 91 30 15 71 350 51 091
Hanne Norgaard Hanne Norgaard Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem hannenorgaard@hotmail.com 97 10 37 82 Ikke registrert
Mogens Hougaard Iversen Mogens Hougaard Iversen Framstegspartiet (FRP) Medlem mogensiversen@yahoo.no 97 08 22 15 35050817
Arnstein Wolden Arnstein Wolden Framstegspartiet (FRP) Varamedlem arnstein.wolden@gmail.com 94 78 60 95 Ikke registrert
Carina Thorvaldsen Carina Thorvaldsen Framstegspartiet (FRP) Varamedlem thorvaldsenc@gmail.com 47 67 14 77 Ikke registrert
Gunnar André Gundersen Gunnar André Gundersen Framstegspartiet (FRP) Varamedlem gag1984@online.no 90 95 61 99 Ikke registrert
Monica Gjerde Monica Gjerde Framstegspartiet (FRP) Varamedlem monicaejohansen@hotmail.com 91 64 19 21 Ikke registrert
Versjon:5.2.01