eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20191203 03.12.2019 Velferdsutvalet 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Anne Jamgrav Lauve Anne Jamgrav Lauve Senterpartiet (SP) Varamedlem anne.lauve@gmail.com 95 30 31 51 Ikke registrert
Håkon Kasin Aase Håkon Kasin Aase Senterpartiet (SP) Varamedlem haakaase@hotmail.com 95 99 50 64 Ikke registrert
Marita Byggstøyl Dyrland Marita Byggstøyl Dyrland Senterpartiet (SP) Nestleiar marita.byggstoyl@seljord.kommune.no 95 22 23 28 Ikke registrert
Tarjei Mæland Tarjei Mæland Senterpartiet (SP) Varamedlem tarje-ma@online.no 97 08 39 36 Ikke registrert
Siv Maria Gjerlid Siv Maria Gjerlid Senterpartiet (SP) Varamedlem sivmaria@hotmail.com 91 88 77 06 Ikke registrert
Jon Funner Jon Funner Senterpartiet (SP) Varamedlem jon.funner@live.no 97 78 49 56 Ikke registrert
Kjell Hartberg Kjell Hartberg Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem kjehart@outlook.com 47 37 74 98 Ikke registrert
Håkon Høgetveit Håkon Høgetveit Senterpartiet (SP) Medlem hogetveit97@gmail.com 90 92 80 26 Ikke registrert
Jarand Grøstad Barstad Jarand Grøstad Barstad Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem jarandbarstad@hotmail.com 46 78 67 40 Ikke registrert
Gunhild Flatland Gunhild Flatland Miljøpartiet De Grønne (MDG) Leiar gunflat@online.no 95 20 40 85 Ikke registrert
Katrine Volhovd Katrine Volhovd Høgre (H) Medlem katrinevolhovd@gmail.com 48 23 75 45 Ikke registrert
Margit Elise Karlsen Margit Elise Karlsen Høgre (H) Varamedlem jtbri@online.no 90 52 62 82 Ikke registrert
Ingunn Synnøve Haugland Ingunn Synnøve Haugland Høgre (H) Varamedlem ingunn.haugland@me.com 92 42 40 86 35057012
Edvard Mæland Edvard Mæland Høgre (H) Varamedlem edvard.m@online.no 90 04 30 25 Ikke registrert
Gunnar Eilefstjønn Gunnar Eilefstjønn Høgre (H) Varamedlem gunnar@eilefstjonn.no 91 77 43 11 Ikke registrert
Trond Johnsen Trond Johnsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem trond.johnsen@seljord.kommune.no 95 94 53 76 Ikke registrert
Elisabeth Haugen Elisabeth Haugen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem catfrisor@gmail.com 90 16 91 15 Ikke registrert
Arve Lia Arve Lia Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem arve@gundersentransport.no 91 30 15 71 350 51 091
Ingvild Haugerud Øverland Ingvild Haugerud Øverland Arbeiderpartiet (AP) Medlem ingvild05@yahoo.no 97 00 01 13 Ikke registrert
Gunnar André Gundersen Gunnar André Gundersen Framstegspartiet (FRP) Varamedlem gag1984@online.no 90 95 61 99 Ikke registrert
Carina Thorvaldsen Carina Thorvaldsen Framstegspartiet (FRP) Medlem thorvaldsenc@gmail.com 47 67 14 77 Ikke registrert
Versjon:5.2.01