eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20181116 16.11.2018 Administrasjonsutval 08:30 Kommunehuset Kommunestyresalen
20180906 06.09.2018 Administrasjonsutval 08:30 Kommunehuset Møterom 1
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20180628 28.06.2018 Administrasjonsutval 08:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20180608 08.06.2018 Administrasjonsutval 14:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20180508 08.05.2018 Administrasjonsutval 08:30 Kommunehuset Kommunestyresalen
20180301 01.03.2018 Administrasjonsutval 08:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20180202 02.02.2018 Administrasjonsutval 08:30 Kommunehuset Kommunestyresalen
20171208 08.12.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20171109 09.11.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170914 14.09.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170616 16.06.2017 Administrasjonsutval 08:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170524 24.05.2017 Administrasjonsutval 19:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170510 10.05.2017 Administrasjonsutval 12:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170508 08.05.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170420 20.04.2017 Administrasjonsutval 08:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170215 15.02.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170112 12.01.2017 Administrasjonsutval 13:00 Kommunehuset Møterom
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Sigbjørn Tvitekkja Sigbjørn Tvitekkja () Varamedlem sigbjorn.tvitekkja@seljord.kommune.no 97 50 48 70 350 50 328
Svein Forberg Liane Svein Forberg Liane Venstre (V) Varamedlem svein.forberg.liane@norconsult.com 90 73 18 44 Ikke registrert
Halfdan Haugan Halfdan Haugan Arbeiderpartiet (AP) Leiar halfdan.haugan@seljord.kommune.no 91 39 87 00 Ikke registrert
Jon Svartdal Jon Svartdal Høgre (H) Nestleiar jon.svartdal@seljord.kommune.no 91 72 39 67 Ikke registrert
Henry Mæland Henry Mæland Senterpartiet (SP) Medlem henry@dyrskun.no 90 86 15 65 350 52 034
Hanne Norgaard Hanne Norgaard Arbeiderpartiet (AP) Medlem hannenorgaard@hotmail.com 97 10 37 82 Ikke registrert
Beate Marie Dahl Eide Beate Marie Dahl Eide Senterpartiet (SP) Medlem beatemarie@gmail.com 91 73 98 93 Ikke registrert
Bente Vogsland Bente Vogsland () Medlem bente.vogsland@seljord.kommune.no 93888443 Ikke registrert
Vigdis Øverland Vigdis Øverland () Medlem vigdis.overland@seljord.kommune.no 97094815 Ikke registrert
Mona Helen Haugan Mona Helen Haugan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem mona-helen@hotmail.no 99 43 17 78 Ikke registrert
Trond Johnsen Trond Johnsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem trond.johnsen@seljord.kommune.no 95 94 53 76 Ikke registrert
Rita Andersen Rita Andersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ritander@online.no 97 19 81 04 Ikke registrert
Lars Bjaadal Lars Bjaadal Senterpartiet (SP) Varamedlem labjaa@online.no 91 66 73 80 Ikke registrert
Marianne Vadder Marianne Vadder Senterpartiet (SP) Varamedlem dahle2009@hotmail.com 91 16 87 54 35052551
Peter Fjågesund Peter Fjågesund Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem peter.fjagesund@usn.no 97 78 18 57 35052920
Gunnar Eilefstjønn Gunnar Eilefstjønn Høgre (H) Varamedlem gunnar@eilefstjonn.no 91 77 43 11 Ikke registrert
Eivind Skogheim Eivind Skogheim Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem eivind.skogheim@sweco.no 97 09 23 22 Ikke registrert
Pia Groven-Robertsen Pia Groven-Robertsen Høgre (H) Varamedlem pia.robertsen@gmail.com 91 62 78 20 Ikke registrert
Versjon:5.2.01