eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utval
Hopp over liste Aktuelle utvalsmøte Vis tidlegare utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20171208 08.12.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20171109 09.11.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
Hopp over liste Tidlegare utvalsmøte Vis aktuelle utvalsmøte
Aktuelle utvalsmøte
20170914 14.09.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170616 16.06.2017 Administrasjonsutval 08:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170524 24.05.2017 Administrasjonsutval 19:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170510 10.05.2017 Administrasjonsutval 12:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170508 08.05.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170420 20.04.2017 Administrasjonsutval 08:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170215 15.02.2017 Administrasjonsutval 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen
20170112 12.01.2017 Administrasjonsutval 13:00 Kommunehuset Møterom
Hopp over liste Medlemmer i utvalet
Utvalets medlemmer
Sigbjørn Tvitekkja Sigbjørn Tvitekkja () Varamedlem sigbjorn.tvitekkja@seljord.kommune.no 975 04 870 350 50 328
Svein Forberg Liane Svein Forberg Liane Venstre (V) Varamedlem svein.liane@sweco.no 90731844 35050909
Halfdan Haugan Halfdan Haugan Arbeiderpartiet (AP) Leiar Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jon Svartdal Jon Svartdal Høgre (H) Nestleiar jon.svartdal@seljord.kommune.no 91723967 35065102
Henry Mæland Henry Mæland Senterpartiet (SP) Medlem henry@dyrskun.no 90861565 35052034
Hanne Norgaard Hanne Norgaard Arbeiderpartiet (AP) Medlem hannenorgaard@hotmail.com 971 03 782 Ikke registrert
Beate Marie Dahl Eide Beate Marie Dahl Eide Senterpartiet (SP) Medlem beatemarie@gmail.com 917 39 893 Ikke registrert
Bente Vogsland Bente Vogsland () Medlem bente.vogsland@seljord.kommune.no 93888443 Ikke registrert
Vigdis Øverland Vigdis Øverland () Medlem vigdis.overland@seljord.kommune.no 97094815 Ikke registrert
Mona Helen Haugan Mona Helen Haugan Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem mona-helen@hotmail.no 99431778 Ikke registrert
Trond Johnsen Trond Johnsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem trond.johnsen@seljord.kommune.no 95945376 Ikke registrert
Rita Andersen Rita Andersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem ritander@online.no 97198104 Ikke registrert
Lars Bjaadal Lars Bjaadal Senterpartiet (SP) Varamedlem labjaa@online.no 91667380 Ikke registrert
Marianne Vadder Marianne Vadder Senterpartiet (SP) Varamedlem dahle2009@hotmail.com 91168754 35052551
Peter Fjågesund Peter Fjågesund Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem peter.fjagesund@hit.no 97781857 35052920
Gunnar Eilefstjønn Gunnar Eilefstjønn Høgre (H) Varamedlem gunnar@eilefstjonn.no 91774311 Ikke registrert
Eivind Skogheim Eivind Skogheim Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Pia Groven-Robertsen Pia Groven-Robertsen Høgre (H) Varamedlem pia.robertsen@gmail.com 91627820 Ikke registrert
Versjon:5.2.01